MAS27A29ERB120Q
- Артикул производителя:
- MAS27A29ERB120Q
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 120V FLANGE RA
- Производитель :
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 20mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- Multiple
- Height - Seated (Max) :
- 1.008" (25.60mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- AC
- Mounting Type :
- Panel Mount, Flange, Right Angle
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.752" L x 1.220" W (44.50mm x 31.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 90dB @ 120V, 30cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm)
- Voltage - Rated :
- 120 V
- Voltage Range :
- 60 ~ 130V