HV1812Y122JXHARHV
- Артикул производителя:
- HV1812Y122JXHARHV
- Производитель/Бренд:
- Vishay Vitramon
- Краткое описание:
- CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
- Производитель :
- Vishay Vitramon
- Категория товара :
- Ceramic Capacitors
- Applications :
- General Purpose
- Capacitance :
- 1200 pF
- Failure Rate :
- Features :
- High Voltage
- Height - Seated (Max) :
- Lead Spacing :
- Lead Style :
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Thickness (Max) :
- 0.106" (2.70mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 3000V (3kV)