AWB-20R6-12
Артикул производителя:
AWB-20R6-12
Производитель/Бренд:
PUI Audio, Inc.
Краткое описание:
BUZZER MAGNETIC 12V 152MM BASE
Производитель :
PUI Audio, Inc.
Категория товара :
Alarms, Buzzers, and Sirens
Approval Agency :
Current - Supply :
100mA
Driver Circuitry :
Indicator, Internally Driven
Duration :
Frequency :
Height - Seated (Max) :
2.500" (63.50mm)
Ingress Protection :
IP42
Input Type :
DC
Mounting Type :
Base Mount
Operating Mode :
Gong
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Port Location :
Top
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
5.984" Dia (152.00mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
Technology :
Electromechanical/Magnetic
Termination :
Voltage - Rated :
12 V
Voltage Range :
8 ~ 16V