BRP4549S-240-CP
- Артикул производителя:
- BRP4549S-240-CP
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 240V 43.5MM PNL MNT
- Current - Supply :
- 30mA
- Frequency :
- 2.9kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.969" (50.00mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- AC
- Operating Mode :
- Pulse
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Size / Dimension :
- 1.713" Dia (43.50mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 90dB @ 240V, 30cm
- Termination :
- Screw Terminals
- Voltage - Rated :
- 240 V
- Voltage Range :
- 60 ~ 250V