BRT2821P-24
- Артикул производителя:
- BRT2821P-24
- Производитель/Бренд:
- Intervox
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 24V 28MM TH
- Производитель :
- Intervox
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 25mA
- Driver Circuitry :
- Transducer, Externally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 2.8kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.768" (19.50mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.102" Dia (28.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 95dB @ 24V, 30cm
- Technology :
- Magnetic
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- 24 V
- Voltage Range :
- 15 ~ 28V