SMT8585-03H3.6-06
- Артикул производителя:
- SMT8585-03H3.6-06
- Производитель/Бренд:
- BeStar Technologies, Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 6V 8.5X8.5MM SMD
- Производитель :
- BeStar Technologies, Inc.
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 110mA
- Driver Circuitry :
- Transducer, Externally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 2.73kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.142" (3.60mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Port Location :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 6V, 10cm
- Technology :
- Electromechanical/Magnetic
- Termination :
- Solder Pads
- Voltage - Rated :
- 6 V
- Voltage Range :
- 6 ~ 9 V