SMT8585-3.6H04-05
- Артикул производителя:
- SMT8585-3.6H04-05
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 3.6V 8.5X8.5 SMD
- Current - Supply :
- 90mA
- Frequency :
- 2.5kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Size / Dimension :
- 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 3.6V, 10cm
- Technology :
- Magnetic
- Voltage - Rated :
- 3.6 V
- Voltage Range :
- 2.5 ~ 4.5V