VY1332M59Y5UQ6BV0A
- Артикул производителя:
- VY1332M59Y5UQ6BV0A
- Краткое описание:
- CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
- Capacitance :
- 3300 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.748" (19.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.394" (10.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.591" Dia (15.00mm)
- Temperature Coefficient :
- Y5U (E)
- Thickness (Max) :
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 760VAC