JG15-0.5HPX-90-ESD
Артикул производителя:
JG15-0.5HPX-90-ESD
Производитель/Бренд:
Jensen Global Inc.
Краткое описание:
15G 0.5" HP SERIES TIP ID .052"
Производитель :
Jensen Global Inc.
Категория товара :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
15
Inner Diameter :
0.052" (1.32mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.072" (1.83mm)