JG15-0.5HPX-45-ESD
- Артикул производителя:
- JG15-0.5HPX-45-ESD
- Производитель/Бренд:
- Jensen Global Inc.
- Краткое описание:
- 15G 0.5" HP SERIES TIP ID .052"
- Производитель :
- Jensen Global Inc.
- Категория товара :
- Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
- Color :
- Gauge :
- 15
- Inner Diameter :
- 0.054" (1.37mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.072" (1.83mm)