TOP100I31/100G
- Артикул производителя:
- TOP100I31/100G
- Производитель/Бренд:
- Chip Shine / CSRF
- Краткое описание:
- INTERFACE PROBE
- Производитель :
- Chip Shine / CSRF
- Категория товара :
- Test Probe Tips
- Color :
- Connection Type :
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- Length - Overall :
- 1.310" (33.27mm)
- Length - Tip :
- 0.329" (8.35mm)
- Material - Body :
- Phosphor Copper, Gold Plated
- Material - Tip :
- Steel, Beryllium Copper, Gold Plated
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Product Status :
- Active
- Quantity :
- Ratings :
- Tip Type :
- Spring Tip - Serrated Head, 0.122" (3.10mm) Dia