SBS12GMFL
Артикул производителя:
SBS12GMFL
Краткое описание:
BUZZER MAGNETIC 44.45MM FLANGE
Current - Supply :
300mA
Duration :
Repeating every 7.5 Sec
Frequency :
2.075kHz
Height - Seated (Max) :
0.591" (15.01mm)
Mounting Type :
Panel Mount, Flange
Operating Mode :
Pulse, Medium
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Size / Dimension :
1.750" Dia (44.45mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 9V, 10cm
Termination :
Wire Leads
Voltage - Rated :
Voltage Range :
9 ~ 12V