9110-18RED
- Артикул производителя:
- 9110-18RED
- Производитель/Бренд:
- E-Z-Hook
- Краткое описание:
- TEST LEAD SOCKET TO SOCKET 18"
- Производитель :
- E-Z-Hook
- Категория товара :
- Test Leads - Jumper, Specialty
- 1st Connector :
- Socket, Square, 0.025" (0.64mm)
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 18.0" (457.20mm)
- Configuration :
- Socket to Socket
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Current Rating (Amps) :
- 2.5 A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Temperature Range :
- 221°F (105°C)
- Voltage - Rated :
- 1000VDC (1kV)
- Wire Gauge :
- 22 AWG