EM3786-C-120#
- Артикул производителя:
- EM3786-C-120#
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 120"
- 1st Connector :
- Banana Plug, Double, Stackable
- 2nd Connector :
- Mini Hook (2)
- Cable Length :
- 120.0" (3048.00mm)
- Contents :
- 1 Cable, Black, Black and Red Leads
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Rated :
- 300VAC, DC
- Wire Gauge :
- RG-58C/U, 20 AWG