EM3782-18-6
- Артикул производителя:
- EM3782-18-6
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 18"
- Cable Length :
- 18.0" (457.20mm)
- Contents :
- 1 Lead, Blue
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Rated :
- 300VDC
- Wire Gauge :
- 20 AWG