EM2BA-2400#
- Артикул производителя:
- EM2BA-2400#
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 2400"
- Cable Length :
- 2400.0" (60960.00mm)
- Voltage - Rated :
- 300VAC
- Wire Gauge :
- 18 AWG