EM2BA-240#
- Артикул производителя:
- EM2BA-240#
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 240"
- Cable Length :
- 240.0" (6096.00mm)
- Voltage - Rated :
- 300VAC
- Wire Gauge :
- 18 AWG