BU-7014-B-24-2
- Артикул производителя:
- BU-7014-B-24-2
- Производитель/Бренд:
- Mueller Electric Co
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
- Производитель :
- Mueller Electric Co
- Категория товара :
- Test Leads - Banana, Meter Interface
- 1st Connector :
- Banana Plug, Double, Stackable
- 2nd Connector :
- Micro Hook (2)
- Cable Length :
- 24.0" (609.60mm)