9183-144BLK
- Артикул производителя:
- 9183-144BLK
- Производитель/Бренд:
- E-Z-Hook
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
- Производитель :
- E-Z-Hook
- Категория товара :
- Test Leads - Banana, Meter Interface
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single
- 2nd Connector :
- Banana Plug, Single
- Cable Length :
- 144.0" (3657.60mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Current Rating (Amps) :
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Non Stackable
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- Wire Gauge :
- 18 AWG