EM6244-12-0#
- Артикул производителя:
- EM6244-12-0#
- Производитель/Бренд:
- Pomona Electronics
- Краткое описание:
- MINI-GBR W/RT ANGLE IEC1010 (BLA
- Производитель :
- Pomona Electronics
- Категория товара :
- Test Leads - Banana, Meter Interface
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Sheathed
- 2nd Connector :
- Mini Hook
- Cable Length :
- 12.0" (304.80mm)
- Configuration :
- Banana to Grabber, Hook
- Contents :
- Current Rating (Amps) :
- Material - Insulation :
- Silicone
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Type :
- Voltage - Rated :
- Wire Gauge :
- 18 AWG