9138-60RED
- Артикул производителя:
- 9138-60RED
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
- Cable Length :
- 60.0" (1524.00mm)
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Wire Gauge :
- 18 AWG