9138-48BLK
- Артикул производителя:
- 9138-48BLK
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
- Cable Length :
- 48.0" (1219.20mm)
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Wire Gauge :
- 18 AWG