EM3782-48-7#
- Артикул производителя:
- EM3782-48-7#
- Краткое описание:
- MINIGRABBER/BANANA PLUG (VIOLET)
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Mini Hook
- Cable Length :
- 48.0" (1219.20mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 20 AWG