EM3782-48-8#
- Артикул производителя:
- EM3782-48-8#
- Краткое описание:
- MINIGRABBER/BANANA PLUG (GRAY) M
- Cable Length :
- 48.0" (1219.20mm)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
- Wire Gauge :
- 20 AWG