9138-36RED
- Артикул производителя:
- 9138-36RED
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
- Cable Length :
- 36.0" (914.40mm)
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Wire Gauge :
- 18 AWG