R948151000
- Артикул производителя:
- R948151000
- Производитель/Бренд:
- Radiall USA, Inc.
- Краткое описание:
- BAN4 BDM/BDM P-CORD 100CM RED
- Производитель :
- Radiall USA, Inc.
- Категория товара :
- Test Leads - Banana, Meter Interface
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 39.4" (1000.00mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- CAT II 1000V
- Stacking Method :
- Front Stacking (Both Connectors)
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- 750V