633W-60BLU
- Артикул производителя:
- 633W-60BLU
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
- Cable Length :
- 60.0" (1524.00mm)
- Contents :
- 1 Lead, Blue
- Current Rating (Amps) :
- 4A
- Voltage - Rated :
- 5000V (5kV)
- Wire Gauge :
- 18 AWG