BU-P4911B-36-2
- Артикул производителя:
- BU-P4911B-36-2
- Производитель/Бренд:
- Mueller Electric Co
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
- Производитель :
- Mueller Electric Co
- Категория товара :
- Test Leads - Banana, Meter Interface
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 36.0" (914.40mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Current Rating (Amps) :
- Material - Insulation :
- Silicone
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Front Stacking (Both Connectors)
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- Wire Gauge :
- 18 AWG