EM3782-60-9#
- Артикул производителя:
- EM3782-60-9#
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
- Cable Length :
- 60.0" (1524.00mm)
- Contents :
- 1 Lead, White
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Rated :
- 300VDC
- Wire Gauge :
- 20 AWG