EM3782-72-0#
- Артикул производителя:
- EM3782-72-0#
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO GRABBER 72"
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Mini Hook
- Cable Length :
- 72.0" (1828.80mm)
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Rated :
- 300VDC
- Wire Gauge :
- 20 AWG