BU-PB24-02
- Артикул производителя:
- BU-PB24-02
- Производитель/Бренд:
- Mueller Electric Co
- Краткое описание:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
- Производитель :
- Mueller Electric Co
- Категория товара :
- Test Leads - Banana, Meter Interface
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 24.0" (609.60mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Contents :
- 2 Leads, Black and Red
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- 1000V (1kV)
- Wire Gauge :
- 18 AWG