SBS12CHFL
Артикул производителя:
SBS12CHFL
Производитель/Бренд:
Mallory Sonalert Products Inc.
Краткое описание:
BUZZER MAGNETIC 44.45MM FLANGE
Производитель :
Mallory Sonalert Products Inc.
Категория товара :
Alarms, Buzzers, and Sirens
Approval Agency :
cUL, UL
Current - Supply :
300mA
Driver Circuitry :
Indicator, Internally Driven
Duration :
Repeating every 2.5 Sec
Frequency :
2.075kHz
Height - Seated (Max) :
0.591" (15.01mm)
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Mounting Type :
Panel Mount, Flange
Operating Mode :
Pulse, Fast
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
Medical
Size / Dimension :
1.750" Dia (44.45mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 9V, 10cm
Technology :
Magnetic
Termination :
Wire Leads
Voltage - Rated :
Voltage Range :
9 ~ 12V