SL10-250/UI2+LXI
- Артикул производителя:
- SL10-250/UI2+LXI
- Краткое описание:
- POWER SUPPLY PROGRAMED DC 2.6 KW
- Current - Output :
- 0 ~ 250A
- Power (Watts) :
- 2600W
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 10VDC
- Voltage - Supply :
- 187 ~ 265VAC