SL20-75/UI+LXI
- Артикул производителя:
- SL20-75/UI+LXI
- Производитель/Бренд:
- Magna-Power Electronics
- Краткое описание:
- POWER SUPPLY PROGRAMED DC 1.5 KW
- Производитель :
- Magna-Power Electronics
- Категория товара :
- Equipment - Power Supplies (Test, Bench)
- Current - Output :
- 0 ~ 75A
- Display Type :
- LED
- Features :
- Ethernet, Programmable, RS-232, Tracking
- Number of Characters :
- Number of Outputs :
- Power (Watts) :
- 1500W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
- Type :
- Rack Mount (AC to DC)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 20VDC
- Voltage - Supply :
- 85 ~ 265VAC