SL1500-1/480+LXI
- Артикул производителя:
- SL1500-1/480+LXI
- Краткое описание:
- PWR SUP 0-1500VDC 1500W 0-1A
- Current - Output :
- 0 ~ 1A
- Power (Watts) :
- 1500W
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 43.69mm)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 1500VDC
- Voltage - Supply :
- 480VAC