T3PS43203P
- Артикул производителя:
- T3PS43203P
- Производитель/Бренд:
- Teledyne LeCroy
- Краткое описание:
- PWR SPLY 4O 0-32V/0-3A, 0-5V/0-1
- Производитель :
- Teledyne LeCroy
- Категория товара :
- Equipment - Power Supplies (Test, Bench)
- Current - Output :
- 0 ~ 3A, 0 ~ 3A, 0 ~ 1A, 0 ~ 1A
- Display Type :
- LCD
- Features :
- Linear, Programmable
- Number of Characters :
- Number of Outputs :
- 4
- Power (Watts) :
- 212W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Type :
- Bench (AC to DC)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 32VDC, 0 ~ 32VDC, 0 ~ 15VDC, 0 ~ 5VDC