9709SL-8.5X11
- Артикул производителя:
- 9709SL-8.5X11
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE ADHSV TRNSFR TAN 8 1/2"X11"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier :
- Polyethylene-Terephthalate (PET)
- Color :
- Tan
- Length :
- 11.00" (279.40mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
- Usage :
- Electrically Conductive
- Width :
- 8.50" (215.90mm) 8 1/2"