3565-120MMX100M
- Артикул производителя:
- 3565-120MMX100M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- 3565 120 MM X 100 M BULK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Polyethylene Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 328' (100m) 109.3 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Protective
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 4.72" (120.00mm)