9088 12MMX50M
- Артикул производителя:
- 9088 12MMX50M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COAT CLR/RD 1/2"X54.7YD
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 375
- Backing, Carrier :
- Carrier - Polyester, Liner - Paper
- Color :
- Clear
- Length :
- 164' (50.0m) 54.7 yds
- Product Status :
- Obsolete
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 200°F (93°C)
- Thickness :
- 0.0113" (11.3 mils, 0.287mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Splicing
- Width :
- 0.50" (12.70mm) 1/2"