890-CLEAR-24MMX55M
- Артикул производителя:
- 890-CLEAR-24MMX55M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier :
- Scotchpar™ Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 180' (55.0m) 60 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Filament
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0080" (8.0 mils, 0.203mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- General Purpose
- Width :
- 0.94" (24.00mm) 15/16"