88T-0.75X60
Артикул производителя:
88T-0.75X60
Производитель/Бренд:
3M
Краткое описание:
TAPE ELECTRICAL BLK 3/4"X 20YDS
Производитель :
3M
Категория товара :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
PVC (Poly Vinyl Chloride)
Color :
Black
Length :
60' (18.3m) 20 yds
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Tape Type :
Electrical
Temperature Range :
176°F (80°C)
Thickness :
0.0085" (8.5 mils, 0.216mm)
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
General Purpose
Width :
0.75" (19.05mm) 3/4"