3765-144MX132M
- Артикул производителя:
- 3765-144MX132M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE LABEL PROT 5.67"X 144YD
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Polypropylene Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 432' (132m) 144 yds
- Product Status :
- Obsolete
- Tape Type :
- Label Protection
- Temperature Range :
- 40 ~ 220°F (4 ~ 104°C)
- Thickness :
- 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 5.67" (144.00mm)