3723-CLEAR-48MMX50M-BULK
- Артикул производителя:
- 3723-CLEAR-48MMX50M-BULK
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Polypropylene Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 164' (50.0m) 54.7 yds
- Product Status :
- Obsolete
- Tape Type :
- Box Sealing
- Temperature Range :
- 30 ~ 40°F (-1 ~ 4°C)
- Thickness :
- 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm)
- Usage :
- Packaging, Sealing, Shipping, Splicing
- Width :
- 1.89" (48.00mm)