3710-CLEAR-48MMX100M
- Артикул производителя:
- 3710-CLEAR-48MMX100M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Polypropylene Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 328' (100m) 109.3 yds
- Product Status :
- Obsolete
- Tape Type :
- Box Sealing
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0007" (0.7 mils, 0.018mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm)
- Usage :
- Packaging, Sealing, Shipping, Splicing
- Width :
- 1.89" (48.00mm)