CGSTAPE-8258-20" x 36 yds
- Артикул производителя:
- CGSTAPE-8258-20" x 36 yds
- Краткое описание:
- 1 mil Polyimide Tape
- Backing, Carrier :
- Polyimide
- Color :
- Amber
- Tape Type :
- Polyimide Film
- Temperature Range :
- 500°F (260°C)
- Thickness :
- 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Usage :
- Width :
- 20.00" (508.00mm)