ENG-7750AM-54"X32.81'-1RL
- Артикул производителя:
- ENG-7750AM-54"X32.81'-1RL
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- ANTIMICROBIAL FILM 54"X32.81' RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 400
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- Transparent
- Length :
- 32.8' (10.0m) 10.9 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Protective
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Antimicrobial Agent
- Width :
- 54.00" (1.37m)