T987100B3PK
- Артикул производителя:
- T987100B3PK
- Производитель/Бренд:
- Tape Logic
- Краткое описание:
- DUCT TAPE, 2"X60 YDS, 10 MIL, 3/
- Производитель :
- Tape Logic
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Black
- Length :
- 180' (55.0m) 60 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Duct Tape
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 2.00" (50.80mm)