FPCT32-0267R
- Артикул производителя:
- FPCT32-0267R
- Краткое описание:
- FLAT PUNCHED CARRIER TAPE 32MM B
- Color :
- Black
- Length :
- 375' (114.3m) 125 yds
- Width :
- 1.26" (32.00mm)