TE56-3.2540
- Артикул производителя:
- TE56-3.2540
- Производитель/Бренд:
- Sierra Electronics
- Краткое описание:
- SMD TAPE EXTENDERS 56MM BELTS, 1
- Производитель :
- Sierra Electronics
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Clear
- Length :
- 2.20" (56.00mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Splicing
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 1.73" (44.00mm)