FPCTCL16-0267R
- Артикул производителя:
- FPCTCL16-0267R
- Краткое описание:
- FLAT PUNCHED CARRIER TAPE 16MM C
- Color :
- Clear
- Length :
- 375' (114.3m) 125 yds
- Width :
- 0.63" (16.00mm) 5/8"